HAKKIMIZDA


Kurucumuz Ecz. Metin Plevneli ve Ecz Mukaddes Plevneli'dir.1985 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirip aynı üniversitede Farmasötik Teknoloji ana bilim dalın'da Yüksek lisans ve Doktora yapmış olup,ticarete atılarak birikimlerimizi değerlendirmeye çalıştık.

Plevneli ilaç 1996 yılından beri tedavisi güç olan hastalıklara,yan etkisi olmadan nasıl çözüm bulunuru düşünen, yeni umutlar peşinde koşan bir firmadır. Hedefimiz ülkemizde yeni nesil ilaçları yerli imkanlar altında kendi teknolojilerimizle üretmektir. Lipozomal Teknoloji, Peptid sentezi üretim tesisi,Endoskopi Kapsülleri üretimi projelerimizden bir kaçıdır.

2017 Yılında tamamen yerli hedef odaklı ilk kanser ilacımızı çıkarabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. 2019 yılına kadar ise diğer ürünlerimizi ülkemizde üretmeye başlamak için çalışıyoruz.

Hali hazırda Romatoid Artrit,Osteo Artrit tedavisinde çığır açan yeni nesil Denature Edilmemiş Tip II Tavuk kolajenini USA dan ithal etmekte ve halkımızın doğru ürünü taklitlerinden bile ucuza almasını sağlamaktayız.

Sırasıyla vitiligo ,şeker problemleri için doğal ürünler,bağışıklık sistemi takviyeleri ve okyanus suyunun toz edilmesi ve tamponlanması ile ürettiğimiz 10 litre deniz suyu hazırlıyabildiğiniz ürünümüz,dünyanın en iyi ve en ucuz burun duşu olduğunu iddia ediyoruz.

Amacımız her zaman sizlere daha kaliteli ve güvenli ürünleri makul bedeller ile sunmaktır.

Saygılarımızla

Metin Plevneli

Plevneli İlaç